iskanje

Sledenje na delovnem mestu - Job shadowing

Nazaj

V tednu od 23. do 27. januarja 2023 smo na šoli v okviru projekta Erasmus+ gostili italijanska učitelja s šole Il Nuovo Olivetti iz Torina ter španska učitelja s šole IES Antonio Serna Serna iz Albatere.

Zanimala sta jih predvsem pouk tujih jezikov ter pouk glasbe. Z veseljem pa so jim naši učitelji in dijaki predstavili še klasični program, delovanje dijaške skupnosti, ustvarjalnost šolskega orkestra, mednarodne izmenjave na poljanski način ter Božično-novoletni koncert.

Italijanski in španski učitelji so predvsem opazili in pohvalili srčnost dijakov in učiteljev, njihov medsebojni odnos ter veliko pripadnost, ki jo s svojimi obveznimi pa tudi prostočasnimi dejavnostmi izkazujejo Gimnaziji Poljane.

Petra Novak

MENU
Hitre povezave