Koledar dogodkov

januar 23
jan
25 - 01

Mednarodna izmenjava za 3.B: obisk iz Alcantarille, Španija

cel dan

marec 23
mar
06

šolsko tekmovanje za Preglove plakete iz kemije

cel dan

mar
07

projektni dan

cel dan

mar
07

PMP-esej iz slovenščine za 4. letnik

cel dan

mar
07

projektni dan za dijake od 1. do 3. letnika

cel dan

mar
11

državno Cankarjevo tekmovanje v znanju slovenščine

cel dan

kontakt: Darinka Marc, prof. in Nina Prešern, prof.

mar
15

regijsko tekmovanje iz fizike

cel dan

mar
15

regijsko tekmovanje iz fizike

cel dan

mar
18

državno tekmovanje za Proteusovo nagrado

cel dan

mar
18

državno tekmovanje mladih zgodovinarjev

cel dan

mar
18

državno tekmovanje iz kemije za Preglovo nagrado

cel dan

mar
18

ekskurzija na Gorenjsko in Primorsko – za maturante umetnostne zgodovine

cel dan

kontakt: Nina Ostan, prof.

mar
21

rok za prijavo na maturo (spomladanski rok)

cel dan

mar
22 - 29

Mednarodna izmenjava za 3.B v Alcantarille(Španija)

cel dan

mar
24

šolsko tekmovanje iz latinščine za 3. letnik

cel dan

mar
24

državno tekmovanje iz psihologije

cel dan

mar
25

ekskurzija v Verono

cel dan

kontakt: Nina Ostan. prof.

mar
25 - 01

mednarodna izmenjava za 3. a v Severni Makedoniji

cel dan

kontakt: Marko Trobevšek, prof. in Petra Hrovat Hristovski, prof.

mar
30

predstava gledališke kreativne delavnice Poljanski oder

cel dan

kontakt: Katarina Torkar Papež, prof.

april 23
apr
01

državno tekmovanje iz geografije

cel dan

apr
05 - 07

ekskurzija v zamejstvo za 2.C, 2.D, 2.E, 2.F, 2.G in 2.H

cel dan

apr
11 - 14

ekskurzija v Rim za 2.A in 2.B

cel dan

apr
12

državno tekmovanje iz angleščine za 3. letnik

cel dan

apr
12 - 18

opravljanje certifikata Delf iz francoščine

cel dan

apr
13

rok za oddajo seminarskih nalog oz. vaj za maturante

cel dan

apr
15

državno tekmovanje iz španščine za 3. in 4. letnik

cel dan

apr
21

državno tekmovanje iz latinščine za 3. letnik

cel dan

apr
25

predstava gledališke kreativne delavnice Poljanski oder

cel dan

kontakt: Katarina Torkar Papež, prof.

maj 23
maj
04

zdravstvena vzgoja za dijake 2. letnika

cel dan

maj
04

filmska vzgoja za dijake 3. letnika

cel dan

maj
06

državno tekmovanje za Preglove plakete iz kemije

cel dan

maj
06

tek trojk v Ljubljani

cel dan

kontakt: Nataša Nakrst, prof.

maj
12

preverjanje znanja ekip za prvo pomoč, kontakt: Jana Škrlep, prof.

cel dan

maj
15 - 16

naravoslovni dan za dijake 1. letnika

cel dan

maj
17

zaključene ocene za dijake 4. letnika

cel dan

maj
18

prireditev Poljanska ptica 2023

cel dan

maj
19

zaključek 2. konference za 4. letnik

cel dan

maj
20

državno tekmovanje v poznavanju flore

cel dan

maj
21 - 27

mednarodna izmenjava za dijake 3.h: obisk dijakov iz Bochuma, Nemčija

cel dan

kontakt: Robert Banfi, prof. in Nada Žonta Kropivšek, prof.

maj
22

podelitev spričeval za dijake 4. letnika

cel dan

julij 23
jul
10

rezultati spomladanskega roka mature

cel dan

MENU
Hitre povezave