iskanje

Predbožični obisk Pediatrične klinike

Nazaj

Dobrodelnost je ključ do skupne sreče, zato smo se dijakinje in dijaki 1.E skupaj z razrednikom Francijem Jakličem odločili, da bomo naredili nekaj srčnega. Razmišljali smo, da bi praznike polepšali brezdomcem ali ostarelim, na koncu pa smo se sklenili, da bomo piškote, voščilnice in igrače, ki smo jih prerasli, odnesli na Pediatrično kliniko. Otrokom smo želeli polepšati dan osebno, a to žal zaradi omejenih obiskov ni bilo mogoče.

Ob prihodu nas je sprejela glavna sestra klinike, gospa Marinka Purkart, in nas povabila v avlo. Vse medicinske sestre so se zelo razveselile piškotov in jih razdelile po vseh dvanajstih oddelkih. Mali bolniki pa bodo dobili igračke in voščilnice. Pred slovesom smo posneli še priloženo fotografijo.

MENU
Hitre povezave