iskanje

Gostovanje španskih učiteljev

Nazaj

11. 2022  sta nas obiskala učitelja angleščine María del Pilar Castro Pérez in Roberto Domingo Sánchez s španske šole IES Virgen del Camren, iz mesta Jaén. Gimnazija Poljane je sodelovala kot gostiteljica v okviru programa ERASMUS + »JOB SHADOWING«/SENČENJE in pripravila bogat program hospitacij, pogovorov, ogledov, delavnic in ekskurzij.  Pri projektu je sodelovalo 20 poljanskih učiteljev in strokovnih delavcev ter predsednici dijaške skupnosti naše gimnazije.

Španska gosta sta še posebej opazovala vodenje in organizacijo šole, pouk tujih jezikov in projektno delo. Ob koncu sta, glede na to, da sta senčila že več tujih šol, lahko primerjala našo šolo z ostalimi v Evropi.  Zagotovila sta, da je bila to odlična izkušnja, ki sta jo preživela na odlični šoli – na Gimnaziji Poljane.

MENU
Hitre povezave