iskanje

Koncert Hišnega benda

Nazaj

V torek, 11. junija, je poljanski Hišni bend s koncertom v dvorani zaokrožil delo zadnjega šolskega leta. Zasedba, okrepljena s precej novimi člani, je razveselila poslušalstvo z izborom znamenitih jazz standardov od Gershwina do Bruebecka, našel pa se je tudi prostor za priredbo kakšne pesmi iz zlatih časov slovenske popevke. Jon Šef, ki je izstopal z navdahnjenim  soliranjem na klaviaturah, je duša benda. Uspelo mu je smiselno povezati mlade glasbenike na različnih stopnjah ustvarjalne poti, skupaj pa so, ob domiselnem prirejanju in aranžiranju, izpeljali precej kvaliteten nastop – sploh če upoštevamo, da jih je večina šele v prvem in drugem letniku.

Človek bi rekel, da se na Poljanah – ki so vse bolj glasbena šola – ni bati za prihodnost jazza.

 

 

Besedilo in fotografije: Marko Trobevšek

MENU
Hitre povezave