iskanje

Matematični tabor maturantov Prvine 2024

Nazaj

Del dijakov naših 4. letnikov je preživel zelo delaven drugi majski vikend na matematičnem taboru na Prvinah, kjer so se učili za maturo ob pomoči učiteljev matematike. V petek popoldne, v soboto in nedeljo so dopoldne delali, sobota popoldne pa je bila namenjena sprehodu na Čemšeniško planino. Nekateri so se učili še zvečer!

Petkov večer nam je razsvetlil čudovit severni sij, sobotni večer pa poživil prenos evrovizijske popevke, ki smo ga skupaj poslušali in gledali projekcijo na velikem platnu. V domu CŠOD na Prvinah so nas sprejeli z odprtimi rokami, nam pripravljali domačo hrano in nam dom v celoti zaupali v uporabo, na koncu pa naše dijake pohvalili in povedali, da smo bili najboljši gostje do sedaj.

Samo kavo naj si drugič le prinesemo s seboj, da jim ne bomo ponovno porabili dvomesečne zaloge.

V imenu učiteljev Irene Sečnik, Lovra Dretnika, Blaža Ivanuše in v svojem imenu zapisala in izbrala fotografije spremljevalka Nada Žonta Kropivšek.

Na Čemšeniški planini

Še nekaj fotoutrinkov:

Razgled po zasavskem gričevju s poti na Čemšeniško planino

Pred domom CŠOD na Prvinah

Severni sij, foto Valerija Jovanoska

MENU
Hitre povezave