G+ se predstavi na Kulturnem bazarju 2024

Povabljeni smo bili, da 20. marca v Cankarjevem domu, na prestižni nacionalni prireditvi Kulturni bazar 2024 predstavimo naš novi ustvarjalni prostor G+, ki je namenjen predvsem umetniškemu izražanju dijakinj in dijakov, vključuje pa razstave prostore in  prostore za druženje in ustvarjanje.

V pogovoru na temo Prostori ustvarjalnosti mladih sta sodelovali poljanski dijakinji Naša Kolenik in Mija Fatur Škof ter profesorica Nina Ostan. Predstavile so večleten proces nastajanja prostora, v katerega so bili intenzivno vključeni dijakinje in dijaki ter tudi dejavnosti, prireditve, razstave… ki se v prostorih odvijajo. Razgrnile so načrte za prihodnje in povedale, kaj jim G+ pomeni ter kako je na šoli zaživel.