iskanje

Dnevi odprtih vrat ˝Izkušnja pouka na Gimnaziji Poljane˝

Nazaj

Devetošolci.

Vabimo vas na dneve odprtih vrat Gimnazije Poljane, ki bodo potekali v oktobru in marcu. Pridružite se pouku dijakov prvega, drugega  ali tretjega letnika. 

Prvi dnevi odprtih vrat bodo potekali od 23. do 27. oktobra 2023. Sprejem v šoli bo ob 8.30. Dijaki vas bodo pospremili v razred, kjer boste tri šolske ure prisotni pri pouku določenega razreda, spoznali boste naš vsakdan. 

Za obisk je potrebna predhodna prijava, število prijav je omejeno. Prijave se bodo odprle 17. oktobra. S prijavo soglašate, da posredovane podatke uporabimo za organizacijo vašega obiska. Pred obiskom boste dobili elektronsko pošto z navodili.

Dobrodošli.  

Prijavite se lahko na spodnjih povezavah od 17. oktobra dalje, od 8.00 dalje.

Prijava na dan odprtih vrat 23. 10.
Prijava na dan odprtih vrat 24. 10.
Prijava na dan odprtih vrat 25. 10.
Prijava na dan odprtih vrat 26. 10.
Prijava na dan odprtih vrat 27. 10.

MENU
Hitre povezave