iskanje

Projekta SMILE in GRAPHIC SMILE

Nazaj

Slovenian and Macedonian Illustrations and Literature in English

The Beauty from the Train je naslov izvirne ljubezenske zgodbe in risoromana v angleščini, ki sta delo dijakinj in dijakov gimnazije Poljane (1.e, 1.g in 1.h) in gimnazije Orce Nikolov iz Skopja, nastala sta v okviru eTwinning projekta SMILE in GRAPHIC SMILE.

Dijaki so delali v dveh skupinah, bodisi kot pisci bodisi kot risarji stripa. Prvi pisec je izbral glavne like in kraj dogajanja, vsak naslednji pa je zgodbo smiselno nadaljeval. Enako je veljalo za risarje. Napisana in narisana poglavja so nato dijaki naložili v skupno deljeno Googlovo mapo.
Celoten roman s presenetljivim koncem in strip si lahko preberete na naši spletni strani.

Fotografija na naslovnici: Neja Brumen
Mentorici: Petra Hrovat Hristovski in Tina Pintar

 

MENU
Hitre povezave