iskanje

Poljanski dijaki ponovno udeleženci na mednarodni strokovni konferenci v organizaciji NIJZ

Nazaj

V četrtek, 26. 5., se je na povabilo NIJZ šest dijakinj in dijakov udeležilo mednarodne konference o tobaku. Tia Edvarda Posel, Ela Razpet, Tadej Homar (vsi iz 3. C) ter Amina Gutić, Ana Lu Lamut in Doroteja Puš (vse iz 2. A) so nastopili na okrogli mizi, kjer so okrog sto poslušalcem orisali svoje izkušnje s tobačnimi izdelki, predstavili svoj pogled na tovrstno problematiko in odgovarjali na vprašanja, tudi v tujem jeziku. 

Poljanci so se izkazali s svojo odprtostjo in elokvenco, z resnicoljubnim nastopom so poslušalcem odprli oči in delili nekaj neprijetnih resnic.

Organizatorji na NIJZ so nas povabili, da bi naslednje leto sodelovali še na novih tematskih konferencah, ki se dotikajo tudi zdravja mladih. 

 

Miha Pohar, prof.

Sproščeno pred začetkom okrogle mize; z leve proti desni: Tia Edvarda Posel, Ela Razpet, Tadej Homar (vsi 3. C), Doroteja Puš, Ana Lu Lamut, Amina Gutić (vse 2. A).

MENU
Hitre povezave