Poljanski kavč

Poljanski kavč je šolski podkast, ki ga ustvarjajo dijaki pod mentorstvom Uroša Bizilja. Gre za sproščene pogovore in intervjuje s trenutnimi poljanskimi učitelji, dijaki ali bivšimi poljanci, ki jih izmenično povezujeta profesorja Uroš Bizilj in Miha Pohar.

Podkast je aktivno zaživel na začetku šolskega leta 2022/23, v katerem je izšlo devet epizod (vsak mesec ena). K temu so poleg mentorja pripomogli številni dijaki: snemalci, lučkarji, tonci, montažerji, grafiki, skrbniki kanala, promotorji, raziskovalci vsebin in še bi lahko naštevali. Do danes ima Poljanski kavč že preko 20.000 ogledov, če upoštevamo zgolj Youtube.
Od šolskega leta 2023/24 so nove epizode objavljene vsak zadnji petek v mesecu. Podkast si lahko ogledate na Youtubu in nekaterih drugih pretočnih storitvah, kot so spotify, apple podcasts, google podcasts.

Vsi, ki vas zanima kreativno ustvarjanje pri Poljanskem kavču, vabljeni k sodelovanju.
Drugi pa se udobno namestite in si poglejte epizode letošnje in pretekle sezone.

Uživajte!