Izobraževanje odraslih iskanje

Jezikovni tečaji

Na Gimnaziji Poljane pod geslom »Poljane staršem« ponujamo tudi pestro izbiro dejavnosti za starše naših dijakov in ostale zainteresirane. Imate priložnost, da izkoristite znanje naših profesorjev na področju, po katerem smo najbolj znani, področju tujih jezikov, pridružite pa se nam lahko tudi pri nekaterih drugih aktivnostih.

Vsako leto organiziramo tečaje iz različnih jezikov na različnih stopnjah, odvisno od števila prijav, na primer:

• TEČAJ ANGLEŠČINE, advanced conversation,
  • TEČAJ FRANCOŠČINE, začetni in nadaljevalni tečaj,
  • TEČAJ ITALIJANŠČINE, začetni in nadaljevalni tečaj,
  • TEČAJ NEMŠČINE, začetni in nadaljevalni tečaj,
  • TEČAJ ŠPANŠČINE, začetni in nadaljevalni tečaj,
  • KULTURNA ZGODOVINA EVROPE,
  • RAČUNALNIŠKI tečaj (MC Office - Word, Excel in PowerPoint)

Ponudba tečajev v šolskem letu 2023/24

Kako poteka?

Posamezni tečaj organiziramo, če je zanj dovolj prijav. Tečaj poteka enkrat tedensko v skupnem obsegu 50 ur v skupinah do 15 tečajnikov. O terminu se dogovorite na uvodnem sestanku s profesorjem. S tečaji pričnemo oktobra in trajajo do maja. Cena je odvisna od števila tečajnikov v posamezni skupini. Tečaj, v katerem je 5 do 8 tečajnikov, stane 330 €, tisti z 9 do 15 tečajnikov pa 250 €. Na tečaj lahko povabite tudi znance prijatelje, če so še prosta mesta.

Kako se prijavim?

Prijavite se lahko do 22. septembra 2023. Prijavnico dobite na roditeljskem sestanku ali na povezavi spodaj. Do konca septembra vas bomo obvestili o uvodnem sestanku s profesorji.

PRIJAVNICA za tečaje Poljane staršem v šol. letu 2023/24.

Še nekaj me zanima…

Za več informacij smo vam na voljo na telefonski številki 01 | 433 73 45 ali na elektronskem naslovu
barbara.dereani@gimnazija-poljane.si.